תקנון האתר חיפושית

כללי
השימוש והקנייה באתר “חיפושית” להלן ” האתר” מותנה בקריאה והסכמה לפרטים הרשומים מטה.
אנא הקפד לקרוא את הפרטים עד סופם טרם תבצע רכישה דרך האתר.

תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס באופן שווה לשני המינים.

כל המבצע פעולה ו/או קניה דרך האתר או אחד מנציגיו מצהיר כי קרא את תקנון האתר והוא מסכים לתנאיו וכי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה, הדבר יהווה בסיס משפטי.

אתר חיפושית מהווה חנות אלקטרונית ברשת האינטרנט לנוחיות לקוחותינו.
לרשות לקוחותינו עומד שרות לקוחות בטל’: 077-5359300 או בדוא”ל: info@beetle-il.com 

מי רשאי להשתתף?
על מבצע הפעולה באתר להיות תושב ישראל, מעל גיל 18, בעל כרטיס אשראי בתוקף, ויש ברשותו כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
תעודות האחריות ניתנות על ידי היבואנים המורשים בלבד ובאחריותם. “חיפושית” לא תהה אחראית ישירות או בעקיפין.
אתר חיפושית עושה ככל יכולתו לעדכן את תנאי האחריות וההרחבות כפי שמתקבלים ע”י היבואנים, במידה ותקופת האחריות או מהותה שונתה ע”י היבואנים וטרם עודכנה באתר, תחול האחריות לפי תקנון היבואן ביום הרכישה והלקוח מוותר על כל טענה בגין כך.
התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
תיאורי המוצרים באתר מתקבלים ע”י היבואנים השונים ובאחריותם. באחריות הקונה לבדוק מפרט המוצר טרם רכישתו.
המחירים באתר נקבעים בהתאם למבצעים וכמויות במלאי וניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת לפי שיקול מפעילי האתר. המחיר המפורסם בעת מסירת אמצעי התשלום הוא הקובע ולא יהיה ניתן לשינוי.

תשלום
א. כל רכישה דרך האתר כפופה לאישור חברת האשראי.
בתהליך הרכישה תתבקש להזין את פרטי כרטיס האשראי או שתבקש שנציגינו ייצרו עמך קשר לקבלת הפרטים.

ב. לאחר ביצוע ההזמנה, תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך לפי בחירתך- במייל. לתשומת ליבך- אישור ההזמנה הוא אוטומטי ואינו מחייב את האתר או מי מטעמו לספק את המוצרים שהזמנת. האישור מעיד אך ורק על קליטת הפרטים ולא על המצאות הפריט במלאי. מערכת האתר הינה בתקן גבוה שאינו מאפשר השארות פרטי אמ”ת ליותר מימים בודדים, יש לעקוב אחר ביצוע החיוב בחברת האשראי בפרט בתקופת החגים או בתקופת מבצעים מאסיבית כגון הבלאק פרידיי, מבצעי פרי-סייל וכדומה. במידה ולא בוצע החיוב יש ליידע את החנות במיידית.
עם זאת, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לעדכן את האתר באם חסר מוצר מסוים במלאי.

ג. לידיעתך, מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית על פי חוק, ומוסר הפרטים יהיה אחראי לכל נזק שיגרם למפעילי האתר עקב כך.

ד. מפעילי האתר לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי חוקי או בלתי מורשה בכרטיס האשראי שהזנת במערכת על ידי צד שלישי.

ה. יש להזין מס’ טלפון פעיל על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר ולתאם אספקה. במידה והמס’ לא פעיל ולא יהיה ניתן ליצור עמכם קשר בכל דרך אחרת לרבות דוא”ל, לא נוכל לספק את המוצר.
במקרה שהמוצרים יחזרו לספק עקב מסירתך פרטים שגויים למסירה, תחויב בגין דמי טיפול ומשלוח.

ו. עסקת הרכישה תיכנס לתוקפה רק עם קבלת אישור מחברת האשראי.

ז. במקרה בו הלקוח קיבל הצעה מהחנות או שלא ברורה בחירתו בעניין ההזמנה כגון סוג יבואן (למשל במקרה של יבוא מקביל לעומת רשמי), תמתין ההזמנה לאישור סופי של הלקוח בהתאם לעדכון המלאי הנוכחי ולשלמות אמצעי התשלום.

אספקת המוצר
א. זמני האספקה מפורסמים לצד כל מוצר ומותנים באישור העסקה בחברת האשראי.
ימי עסקים, משמע 7 ימי עבודה א-ה’ לא כולל שישי, שבת ומועדי ישראל. זמינות הלקוח ודיוק בפרטים הינה הכרחית לביצוע ההזמנה. ימי העסקים מותנים בביצוע החיוב. במידה ולא בוצע חיוב מסיבה כלשהי, ספירת ימי העסקים תחל מעדכון אמצעי התשלום וחיובו.

ב. במידה ולא יתקבל אישור לעסקה מחברת האשראי תוך מספר ימים סביר, תימסר על כך הודעה ללקוח באחד מהאמצעים שהזין בטופס ההזמנה.

ג. המוצרים המוצגים באתר מיועדים לאספקה תוך 14 ימי עסקים מרגע אישור חברת האשראי. למרות זאת אנו נעשה את מרב המאמצים להקדים את זמן האספקה למינימלי.

ד. משלוח המוצרים יכול להיעשות בכל דרך שבה הספק נוהג ובוחר ועל פי שיקול דעתו, אלא אם צויין אחרת לצד המוצר.

ה. מפעילי האתר או מי מטעמם לא יישאו באחריות במקרה של עיכוב בהובלה עקב ארועים שאינם בשליטתם כגון: שביתה, מלחמה, פעולות איבה, תקלה במערכת הטלפונית וכדומה.

ו. שעות אספקת המוצרים אינם באחריות האתר ואין אנו לוקחים בכך חלק. שעות החלוקה יהיו לפי המקובל בחברת המשלוחים או לחילופין אצל היבואן ו/או הספק.

ז. דמי המשלוח המצויים באתר אינם כוללים חיוב בגין הובלה חריגה כגון: קומות גבוהות, הובלה ללא מעלית, הובלה הדורשת אמצעים מיוחדים. במקרה כזה או במקרה בו יש צורך בפירוק המוצר לשם הכנסתו למען ייתכן ותידרשו לשלם תוספת למוביל לפי מחירון חברת המשלוחים ו/או היבואן או הספק.

ח. מפעילי האתר אינם מתחייבים לאספקת המוצרים ללקוחות המתגוררים ביישובים בעלי בעיית גישה מטעמים ביטחוניים או מטעמי מרחק כגון: מעבר לקו הירוק או אילת. במקרה כזה תתכן תוספת תשלום להובלה לפי מחירון היבואן ו/או חברת המשלוחים. במקרה כזה, ללקוח תהה הזכות לבטל את הרכישה ללא דמי ביטול.

ט. במידה והמוצר אותו ביקשת לרכוש אינו זמין במלאי, אנו ניידע אותך באחד מאמצעי התקשורת המקובלים וננסה להציע לך מוצר חלופי העונה על צרכייך. במידה ולא תהיה מעוניין במוצר חלופי, תהא זכאי לביטול העסקה ללא חיוב בדמי ביטול. אנו עושים כל יכולתנו לעדכן את המוצרים הזמינים במלאי, לעיתים המלאים כפופים לנמצא אצל היבואן.

י. חובת הלקוח להיות זמין ביום קבלת המוצר. אי זמינות הלקוח במועד אספקה עשוייה לדחות את האספקה ליום אחר.

ביטול עסקה
א. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן תוך 14 יום מיום קבלת המוצר.
הביטול יעשה בכתב או טלפונית או באמצעות פקס או דוא”ל.
בהתאם לחוק, מפעילי האתר רשאים לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר שביקש לרכוש או 100 ₪, לפי הנמוך מבינהם.
אם המוצר סופק והלקוח מעוניין להחזירו, חלה עליו החובה להחזירו למחסני הספק, במיקום שייקבע, במידה והמוצר נשלח מהחנות אל חברת המשלוחים, הלקוח יחוייב בתשלום מלא של המשלוח, גם אם טרם נשלח אליו המוצר בפועל.

ב. על המוצר להיות סגור, באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש! האריזה חייבת להיות שלמה ולא פגומה. למפעילי האתר עומדת הזכות לתבוע את הקונה בשל נזקים שנגרמו להם במקרה של פגיעה/ הרעה או ירידת ערך המוצר. כמו כן הזיכוי יהיה לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות בהתאם להוראות החוק.

ג. במידה והוחלף מוצר שהוכרז על ידי הלקוח כפגום, ולאחר בדיקה התברר שהמוצר היה תקין, הלקוח יחויב באופן מיידי בעלויות המשלוח וכל הנלווים.

ד. החזר כספי יינתן בהתאם לאופן ביצוע התשלום, לא יאוחר מ 30 יום מיום ביטול העסקה.
הגנת הפרטיות
בתהליך הרכישה תתבקשו למסור את פרטיכם ופרטי אמצעי התשלום שברשותכם.
מנהלי האתר וצוות העובדים מתחייבים לשמור על סודיות פרטיכם לרבות אמצעי התשלום בכל עת.
כיוון שביצוע פעולות בסביבה מכוונת אינה חסינה באופן מוחלט, אין למפעילי האתר חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביהם. אם למרות אמצעי האבטחה שאנו נוקטים, יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע מאובטח לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
האתר מאובטח באמצעות תוכנת אבטחה מהמתקדמות ביותר, אנו עושים ככל יכולתנו להתעדכן בתוכנות אבטחה חדשניות כדי להעניק לכם קנייה בטוחה.

שונות:
הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט בעיר: ירושלים
כל הזכויות באתר שמורות חיפושית
התמונות באתר להמחשה בלבד ואינן מחייבות
ט.ל.ח על כל האתר